Otomatik Kepenk

OTOMATİK KEPENK ( Rolling Shutter ): İşyerleri, mağaza ve depolarınız için hırsızlık olaylarına karşı alınmış tedbirlerin en güvenli ve kesin olan çözümüdür. Mekanınızı akşam kapatıp gittiğinizde içiniz rahat olsun, gözünüz arkada kalmasın.

Mirtek Yapı Otomatik Kepenk sistemlerinde teknolojiyi yakından takip ederek sessiz, uzun ömürlü ve güvenliği arttırılmış ürünler sunmaktadır. İhtiyaç duyulan ebatlarda alüminyum veya çelik esaslı gövde opsiyonlarında amaca ve kullanım şekline göre otomatik kepenk ve panjur üretimi yapmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri iş yeri, otopark ve garaj girişlerinde kullanılabilir. Özel istek ve boyutlarda imalat yapılarak iç mekanlarda da uygulanabilir. Otomatik Kepenk sistemlerini iş yerlerinde kullanmanın diğer bir artısıda kilit açma derdi yoktur. Uzaktan Kumandası sayesinde tek tuşla 25 sn içerisinde otomatik kepenk açılmaktadır.

Kepenk sistemleri, galvaniz çelik ve alüminyum olmak üzere ikiye gruba ayrılır. Galvaniz Çelik Kepenk sistemleri güvenliğin daha ön planda olduğu kuyumcu, döviz büroları, bankalar gibi mekanlarda tercih edilirken, alüminyum kepenk sistemleri estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih sebebidir.

Kaliteli otomatik kepenk ve en iyi destek için doğru yerdesiniz . Otomatik Kepenk fiyatlarını sizin için en uygun hale getirdik .  Otomatik Kepenk fiyatları hakkında bilgi talepleriniz için bizi aramanız yeterlidir. Malatya Otomatik Kepenk  Malatya Otomatik Panjur
Bu sayfa 7679 defa görüntülendi.