Cam Balkon

Mirtek Yapı Cam balkon kapatma sistemleri ile evinize hem daha modern bir görüntü sağlayabilir hem de balkonunuzu daha fonksiyonel ve güvenli bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında kolayca kapatarak dış etkilerden koruma sağlar. Üstelik balkon keyfinizi engellemeden. Isı izolasyonu sayesinde kışın bile balkonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. 

Mirtek Yapı Cam Balkon Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatifleri mevcuttur.

Cafe, Restoran, Lokanta gibi mekanların girişinde kullanılan cam balkon sistemleri altta eşik olmadan çalışan fonksiyonel sistemdir. Malatya Cam Balkon Kaplama işlerinizdeMirtek Yapı Cam Balkon'u güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca çevre illere de hizmet vermekteyiz.

 
Bu sayfa 5479 defa görüntülendi.